foglas foglas
Bardzo wysokiej jakości folie układane na zewnątrz pomieszczeń na świetlikach z poliwęglanu i plexi, w celu zredukowania temperatury wewnątrz pomieszczenia. Zamienia ona powierzchnie poliwęglanowe i wykonane z plexi w skuteczną barierę termiczną chroniącą przed nadmiernym nagrzewaniem wnętrz oraz tworzy tarczę ochronną przeciw promieniom UV dla przedmiotów znajdujących się pod nimi.


Szczególnie mocno warto ją używać w świetlikach pasaży, atriów, stadionów, hal produkcyjnych
i innych doświetleniach, w których wymagana jest ochrona przed nagrzewaniem przy zachowaniu przepuszczalności światła widzialnego.


Dzięki zastosowaniu folii na poliwęglan uzyskujemy redukcje ciepła do 80 %.
Ten rodzaj folii charakteryzuje wysoka elastyczność, folia pracuje (kurczy się lub rozszerza) razem z poliwęglanem i plexi ,co wyklucza pękanie folii, pęcherze lub odklejanie. Przy tej usłudze udzielamy gwarancji na okres od 2- 4 lat.


Wszystkie oferowane przez nas folie posiadają wymagane atesty Instytutu Techniki Budowlanej i Państwowego Zakładu Higieny. Zakładu higieny


Jeżeli masz uwagi do strony firmy Folglas lub masz pomysł na jej usprawnienie, skontaktuj się z nami. Wszystkie prawa zastrzeżone / All rights reserverd. Copyright (c) 2010 by Webleaders.eu
author