ul. Czereśniowa 24, 71-085 Szczecin

Folie przeciwsłoneczne wewnętrzne

Folie przeciwsłoneczne wewnętrzne montowane są od środka pomieszczenia. W celu zamontowania takich folii wystarczy demontaż listew przyokiennych ( stolarka alu i PCV ) żeby „wpuścić” folie pod listwy w celach jakościowych i estetycznych .  W przypadku stolarki  drewnianej folie docinamy do uszczelki.

Pomimo tego , że posiadamy  całą gamę odcieni ,kolorów i stopni przyciemnienia folii wewnętrznych, ich  montaż podlega  pewnym obostrzeniom ze względu na zastosowanie w nowych szybach argonu a także na pojawienie się na rynku pakietów szybowych dwu i trzykomorowych.

Nie ma folii wewnętrznych,  które przy wyżej wymienionych pakietach szybowych z argonem, można zamontować ze  stu procentową pewnością  że szkło nie popęka. Mówimy oczywiści o szybach mocno nasłonecznionych w ciągu dnia.

Dlatego folie wewnętrzne  najlepiej się sprawdzają i są bezpieczne dla szkła w przypadku szyb zespolonych jednokomorowych minimum   sześcioletnich   oraz  szkła pojedynczego, hartowanego  , stosowanego np.: w ogrodach zimowych.

Może zaistnieć sytuacja że nowe szyby są  zamontowane od strony  nienasłonecznionej lub są zacienione ,  a  Klient życzy sobie aby zamontować folie dające efekt  lustra weneckiego. W tym przypadku nie ma najmniejszego problemu.