ul. Czereśniowa 24, 71-085 Szczecin

Przyciemnianie szyb przednich i czołowych folią Szczecin

Temat przyciemniania szyb przednich bocznych i szyb czołowych  pojawia się bardzo często w pytaniach Klientów. Czy są folie które można zamontować na szyby przednie?

Tak. Są to folie bezpieczne samochodowe ( np.: SPECTRA 615 C  firmy Solarscreen ) , całkowicie bezbarwne . Zastosowanie takich folii  jest zgodne z przepisami i często ułatwia życie zapobiegając konsekwencjom włamania do auta .

Jak wygląda od strony prawnej kwestia PRZYCIEMNIANIA szyb przednich i czołowych.  Według przepisów powinny   przepuszczać 70%  światła. Taką  przepuszczalność posiadają obecnie fabryczne szyby w każdym aucie. Zamontowanie  jakichkolwiek  folii przyciemniających  nie jest zgodne z przepisami. Policja ma prawo zabrać dowód rejestracyjny, nakazać usunięcie folii co wiąże się z przejściem badań technicznych na stacji diagnostycznej.

Dość dużą popularność uzyskują ostatnio folie na szyby czołowe. Dają niesamowity efekt wizualny przy jednoczesnych bardzo dobrych parametrach  odnośnie obniżenia temperatury (np.:  folia Sky Blue ULTIMATE  firmy  Solarscreen). Wymieniona folia jest w kolorze  niebieskim, są również w kolorze czerwonym. Można też zastosować folie mniej wyraziste, bez tak mocnego efektu wizualnego. Trzeba pamiętać  że zastosowanie takich folii  pomimo tego że zostały wyprodukowane z myślą o szybach czołowych , nie jest zgodne z przepisami.

Jak wygląda proces oklejania szyby czołowej?

MONTUJEMY FOLIE NA SZYBY PRZEDNIE BOCZNE I CZOŁOWE TYLKO I WYLĄCZNIE NA ODPOWIEDZIALNOŚĆ KLIENTA , PO UPRZEDNIM POINFORMOWANIU GO O PRZEPISACH.

Oklejanie szyb przednich samochodów folią w Szczecinie — cena usługi

Obecnie wielu klientów zainteresowanych jest montażem folii na szyby przednie. Najbezpieczniejszą opcją jest zastosowanie całkowicie bezbarwnych folii samochodowych, takich jak SPECTRA 615 C firmy Solarscreen. Jest to rozwiązanie nie tylko zapewniające odpowiednią ochronę, ale przede wszystkim zgodne z aktualnymi przepisami. Folie przyciemniające są natomiast zazwyczaj stosowane na szyby boczne, ponieważ posiadają wiele różnorodnych zalet i zastosowań. Folglas używa folii o różnym stopniu przyciemnienia, dostosowując je do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta. 

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii folia przyciemniająca zapewnia nie tylko estetyczny wygląd, ale również ochronę przed promieniowaniem UV oraz nadmiernym nagrzewaniem się wnętrza pojazdu. To wszystko przekłada się na zwiększenie komfortu jazdy i ochronę przed niepożądanymi spojrzeniami. Jeśli chodzi o szyby przednie, dużą popularnością cieszą się folie w kolorze niebieskim bądź czerwonym, które charakteryzują się ciekawym efektem wizualnym. Warto mieć jednak na uwadze, że jest to rozwiązanie niezgodne z obowiązującymi przepisami i podejmujemy się ich montażu tylko po uprzednim poinformowaniu o tym — wyłącznie na odpowiedzialność klienta. 

Zgodnie z obowiązującymi regulacjami, szyby przednie oraz przednie boczne muszą zapewniać przepuszczalność światła na poziomie minimum 70%. Należy mieć na uwadze, że nieprzestrzeganie tych norm może skutkować nie tylko mandatem karnym, ale również zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego przez służby drogowe. Dlatego też, decydując się na przyciemnianie szyb w swoim pojeździe, warto mieć na uwadze, że nie zaleca się ich montażu na szyby czołowe, tylko na szyby boczne.

Folglas — oklejanie szyb czołowych samochodowych: Szczecin i okolice

Naszą firmę tworzą wykwalifikowani specjaliści, którzy zajmują się montażem folii samochodowych od lat. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług, z wykorzystaniem jak najlepszych jakościowo materiałów. Folie zakładamy z dokładnością i precyzją, dbając o każdy szczegół. Skrupulatność na każdym etapie montażu jest dla nas kluczowa, ponieważ wiemy, że to właśnie detale decydują o końcowym efekcie i zadowoleniu klienta. Oferowane przez nas folie mają siedmioletnią gwarancję oraz odpowiednie atesty (także niemieckie AGB), posiadające homologację. 

Wszystkie zostały przebadane w Instytucie Ceramiki i Materiałów w Krakowie, dlatego Rozumiemy, że każdy klient ma inne oczekiwania i potrzeby, dlatego nasza oferta jest elastyczna i dostosowana do indywidualnych wymagań. Nasze doświadczenie pozwala nam na zrozumienie specyficznych potrzeb każdego klienta, co przekłada się na budowanie długotrwałych relacji opartych na zaufaniu i lojalności. Podchodzimy do każdego zlecenia z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Skontaktować się można z nami zarówno drogą mailową, jak i telefoniczną.