ul. Czereśniowa 24, 71-085 Szczecin

Przyciemnianie szyb samochodowych, folie okienne Stargard

Przyciemnianie szyb w samochodach to nie tylko kwestia estetyki i zapewnienia sobie więcej prywatności, ale również kwestia bezpieczeństwa. Ciemniejsze szyby zapewniają redukcję odblasków i wpływają na widoczność podczas jazdy. Firma Folglas ma za sobą ponad dwadzieścia lat doświadczenia w branży, wykonując realizacje w Stargardzie i nie tylko. 

Przyciemnianie szyb samochodowych - Stargard

Klienci Folglas decydują się na przyciemnianie szyb samochodowych z różnych względów, a to doskonale świadczy o ich uniwersalności i wszechstronnym zastosowaniu. Pierwszym z nich są walory estetyczne; przyciemniane szyby powodują, że pojazd wygląda atrakcyjniej i ma więcej charakteru. Tymczasem nie sposób pominąć kwestii funkcjonalności takiego rozwiązania. Ciemniejsze szyby redukują odblaski i powodują, że jazda samochodem jest o wiele bardziej komfortowa. Sprawiają, że temperatura w samochodzie jest niższa, co ma kolosalne znaczenie w okresie letnim, kiedy pojazdy nagrzewają się w rekordowym tempie. 

Ponadto przyciemniane szyby zapewniają pasażerom prywatność, a także sprawiają, że osoby postronne nie widzą przedmiotów znajdujących się wewnątrz pojazdu. W rezultacie takie rozwiązanie może znacząco zmniejszyć ryzyko związane z tym, że potencjalny złodziej zauważy wewnątrz samochodu pozostawiony tam sprzęt elektroniczny czy torebkę. Nasza firma oferuje klientom ze Stargardu i nie tylko szeroką gamę folii do wyboru, a ich wspólnym mianownikiem jest bardzo wysoka jakość i trwałość. W rezultacie każdy z klientów może zdecydować się na rozwiązanie idealnie odpowiadające jego indywidualnym potrzebom.

Potrzebujesz przyciemnić szyby w swoim aucie?
Skontaktuj się z nami!

Oklejanie szyb - Stargard

Oklejanie szyb przednich w samochodach rządzi się swoimi prawami i wygląda inaczej niż przyciemnianie szyb bocznych. W tym wypadku mamy do czynienia z foliami bezpiecznymi, które są dopuszczalne przez polskie prawo. Zastosowanie nowoczesnych technologii w tym wypadku sprawia, że folia chroni kierowcę przed szkodliwym promieniowaniem UV, przy okazji zapewniając odpowiednią przepuszczalność światła. Takie rozwiązanie chroni pojazd przed nadmiernym nagrzewaniem się w okresie letnim i sprawia, że korzystanie z pojazdu jest o wiele bardziej komfortowe. 

Obecnie popularnością cieszą się również kolorowe folie na szyby przednie, które zapewniają niesamowity efekt wizualny. Warto jednak podkreślić, że szyby w aucie zapewniają przepuszczalność światła na poziomie siedemdziesięciu procent, a ich przyciemnianie nie jest legalne. Dlatego też pracownicy firmy zawsze informują klientów zainteresowanych tym rozwiązaniem o tym, że montaż folii przyciemniającej na przednich szybach odbywa się odpowiedzialność klienta. Folglas dokłada wszelkich starań, aby zapewniać klientom ofertę ściśle dostosowaną do ich potrzeb i preferencji. Warto podkreślić, że korzystamy z materiałów uznanych marek, które od lat cieszą się uznaniem i popularnością wśród klientów ze Stargardu i innych miast.

Przykładowe realizacje